Praca w Fundacji CampoSfera!

camposfera-youngagainstradicalism-191

Fundacja CampoSfera poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Koordynator wolontariatu Europejskiego EVS/ członek zespołu zarządzającego Fundacją

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę na ½ etatu;
  2. Możliwość dodatkowego zarobku w czasie realizacji innych projektów Fundacji;
  3. Naukę pisania wniosków;
  4. Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym środowisku, blisko natury;
  5. Możliwość nieodpłatnego zamieszkania w Fundacji CampoSfera (Brak możliwości pracy zdalnej, osoba która zdecyduje się na podjęcie się obowiązków będzie zobligowana do realizacji zadań na miejscu.)
  6. Możliwość realizacji własnych pasji i zamiłowań dzięki przestrzeni Fundacji CampoSfera!

Zadania:

  1. Koordynacja projektu pod względem formalnym i merytorycznym;
  2. Kontakt z Narodową Agencją Programu Młodzież w działaniu;
  3. Kontakt z lokalną społecznością - szkoły sołectwa;
  4. Realizacja mini-festynów;
  5. Prowadzenie wspólnie z wolontariuszami ogrodu permakulturowego;
  6. Pozyskiwanie funduszy na rzecz przyszłych projektów

Wymagania:

  1. Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi.
  2. Praktyczna znajomość języka angielskiego
  3. Czynne prawo jazdy kat. B
  4. Doświadczenie pracy w organizacjach pozarządowych
  5. Umiejętność pisania wniosków o granty będzie dodatkowym atutem.
  6. Samodzielność
  7. Odpowiedzialność
  8. Otwartość na różnorodność kulturową i mniejszości;

Więcej informacji o Fundacji:
www.camposfera.pl

CV oraz list motywacyjny należy kierować na adres mail: jakubkubiec@gmail.com
Do 15.05.2017 skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Więcej informacji pod numerem: 531 503 972

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz