Team

 • Jakub Kubiec

  Jest prezesem Fundacji. Prywatnie trener organizacji pozarządowych, pasjonat podróży i poznawania nowych ludzi. Czasem zdarzy mu się upiec chleb Marzy by CampoSfera była miejscem otwartym tolerancyjnym i twórczym! Z organizacjami pozarządowymi związany od 8 lat. Były - prezes Stowarzyszenie Fraktal, Poradni Ławka i członek zarządu Centrum Wolontariatu w Kielcach. Uczestnik kilkunastu projektów międzynarodowych w tym 9 miesięczny projekt EVS w Macedonii.

 • Dorota Chacińska – Kubiec

  Wiceprezes Fundacji. Pasjonatka ekologi i recyklingu. W Fundacji ogarnia bardzo ważny dział związany z księgowością i zarządzaniem. Dorota w dużej części odpowiada za kontakt z organizacjami zagranicznymi. W dużej części dba o jakość projektów pod względem zrównoważonego rozwoju.

 • Dawid Doniec

  Architekt i stolarz, amator ekologicznych technologii w budownictwie. Aktor w teatrze Remont przy Politechnice Śląskiej.

 • Barbara Biskup

  Trenerka związana z tematyka praw człowieka i przeciwdzialania dyskryminacji. Naukowo zajmuje się zagadnieniem płci społeczno-kulturowej.

 • Agnieszka Tercz

  Działam w III sektorze od ponad 10 lat. Bardzo lubię pracować z ludźmi. „Nie ma problemów – są wyzwania!” - takie podejście pomaga mi realizować zadania i osiągać cele. Ukończyłam Zarządzanie i inżynierię produkcji oraz Ekonomię na Politechnice Świętokrzyskiej. Jestem mamą 2-letniej Zosi.

 • Michał Warmusz

  Realizator dźwięku, producent. Na stałe związany z Teatrem Wrzos w Krakowie gdzie prowadzi studio nagraniowe i firmę nagłośnieniową: Nova Sound & Vision. Założyciel zespołu meeow, z którym to  otrzymał m.in. Tryton nagrodę dla największej osobowości artystycznej festiwalu Fama 2014 w Świnoujściu, zwycięzcy PKS w Krakowie, laureaci FMT w Szczecinie, laureaci Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu i wielu innych.